GIGABYTE GP-P750BS 750W 80+ Bronze ATX Power Supply
Product image 1
1 / 6
The Gigabyte GP-P750BS 750W 80+ Bronze ATX Power Supply delivers reliable performance with 80 PLUS Bronze (230V EU) efficiency, a single +12V rail, and comprehensive OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP protections. Features include a quiet 120mm Silent Fluid Dynamic Bearing (FDB) fan and soft-textured embossed cables for easy cable management. Ideal for stable and efficient PC builds.
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
GIGABYTE GP-P750BS 750W 80+ Bronze ATX Power Supply | JB Hi-Fi