Lian Li UNI FAN TL LCD 120 ARGB 120mm Black PWM Fan - 3 Pack (12TLLCD3B)
Product image 1
dimg1.jpg
dimg2.jpg
SPECIFICATIONS:
Colour
Black
Number of Fans
3
Controller Included
Yes
Connector Type
UNI FAN Controller Cable x 1
Fan Dimensions
124 x 120 x 28mm
Fan Speed
0, 350 - 1900 RPM
Max Air Pressure
2.9 mm H2O
Max Airflow
62 CFM
Acoustic Noise
27 dB(A) Max
Input Power
7.08W
Material
PA66/LCP
Rated Voltage
DC 12V (Fan) & 5V (LED)
Bearing Type
Fluid Dynamic Bearing (FDB)
Operate Voltage
DC12V & 5V
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
dimg1.jpg
dimg2.jpg
SPECIFICATIONS:
Colour
Black
Number of Fans
3
Controller Included
Yes
Connector Type
UNI FAN Controller Cable x 1
Fan Dimensions
124 x 120 x 28mm
Fan Speed
0, 350 - 1900 RPM
Max Air Pressure
2.9 mm H2O
Max Airflow
62 CFM
Acoustic Noise
27 dB(A) Max
Input Power
7.08W
Material
PA66/LCP
Rated Voltage
DC 12V (Fan) & 5V (LED)
Bearing Type
Fluid Dynamic Bearing (FDB)
Operate Voltage
DC12V & 5V
Lian Li UNI FAN TL LCD 120 ARGB 120mm Black PWM Fan - 3 Pack (12TLLCD3B) | JB Hi-Fi