Philips Evnia 27M2N6500P 27" OLED QHD 280Hz Gaming Monitor
Product image 1
1 / 9
Key Features
26.5" QHD (2560 x 1440) OLED display
280Hz trail-blazing refresh rate for smoothest gameplay
0.03ms response time
DisplayHDR™ TrueBlack 400 delivers incredible shadow details
AMD FreeSync™ Premium Pro; smooth, low latency HDR gamin
AI-enhanced Ambiglow: for intensified entertainment
2 x HDMI ports
1 x DisplayPort
2 x USB-A ports
Product Information
Shipping & Returns
Description
Key Features
0.03ms response time
2 x HDMI ports
1 x DisplayPort
2 x USB-A ports
Philips Evnia 27M2N6500P 27" OLED QHD 280Hz Gaming Monitor | JB Hi-Fi