Team T-Force 32GB (2x16GB) FLBD532G5200HC40CDC01 Vulcan CL40 5200MHz DDR5 RAM - Black
Product image 1
1 / 4
dimg.jpg
SPECIFICATIONS:
Module Type
DDR5 288 Pin non-ECC Unbuffered DIMM
Frequency
5200
Latency
CL38-38-38-84
Latency
16 GB x 2
Data Transfer Bandwidth
41,600 MB/s (PC5 41600)
1.2V
Compatibility
Intel: Z690
Dimensions
32.7(H) x 140(L) x 7.5(W) mm
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description
dimg.jpg
SPECIFICATIONS:
Module Type
Frequency
5200
CL38-38-38-84
16 GB x 2
Data Transfer Bandwidth
41,600 MB/s (PC5 41600)
1.2V
Compatibility
Intel: Z690
Dimensions
32.7(H) x 140(L) x 7.5(W) mm
Team T-Force 32GB (2x16GB) FLBD532G5200HC40CDC01 Vulcan CL40 5200MHz DDR5 RAM - Black | JB Hi-Fi